Míří Sancho do Londýna? Ano, když jsem vyrůstal, byla Chelsea mým oblíbeným klubem

Míří Sancho do Londýna? Ano, když jsem vyrůstal, byla Chelsea mým oblíbeným klubem

Jadon Sancho v létě definitivně opustí Borussii Dortmund, německý celek bude požadovat minimálně 100 milionů liber. Mezi největší zájemce patří Chelsea a Manchester United informuje Sky Sports.

Bude záležet na tom, který anglický klub se s Burusií dříve domluví, nebo se rozhodne Sancho sám? „Ano, je to tak, Chelsea byla mým oblíbeným klubem, když jsem vyrůstal. Nebudu lhát,“ řekl anglický reprezentant před rokem pro Telegraph.

Komentátor německé Bundesligy Kevin Hatchard favorizuje před United spíše londýnský klub. „Premier League je pro Jadona Sancha jednou z možností a myslím, že by o něj Chelsea mohla mít zájem. On sám chová k tomuto klubu určitou náklonnost. Osobně si myslím, že pokud by za něj někdo nabídl okolo 140 milionů eur, byla by to férová cena,“ řekl při komentování zápasu Dortmundu.

Devatenáctiletý křídelník začal kariéru ve Watfordu, odkud po osmi letech putoval do Manchesteru City. I přesto, že vyhrával spoustu ocenění u Citizens dlouho nevydržel. Po dvou letech tam skončil. Trval na tom, že potřebuje novou výzvu a že ho už nebaví jen čekat na šanci a upsal se Dortmundu.

Návrat Sancha do City se zdá nereálný. Podle informací zájem Citizens uvízl na mrtvém bodě. City nemá ani žádnou klauzuli zpětného odkupu, ale pořád jim zůstává právo dostat 20 % z částky, za kterou Sancho odejde.

Anglický reprezentant tuto sezónu odehrál v Bundeslize 19 utkání, vstřelil 12 branek a na 13 gólů nahrál.

Sancho