Dost jsme dřeli a vzhledem ke změnám jsme to i hodně stmelovali, přiznal kapitán lídra Bořil

Dost jsme dřeli a vzhledem ke změnám jsme to i hodně stmelovali, přiznal kapitán lídra Bořil

Nový kapitán jasně vedoucí Slavie Jan Bořil byl do nové funkci zvolen hlasováním celého sešívaného áčka. K pásce se vrátil i na tiskové konferenci před úvodem jarní části Fortuna:ligy.

"Je to pro mě velká čest a velký závazek vůči týmu a Slavii. Ten, kdo tu byl kapitánem, byl vždy legendou. Odešly tři velké osobnosti, Hušby, Škoďák a Suk. Největší kapitáni, co jsem mohl poznat, a skvělí kluci do party. Jak ale všichni víme, není to tu jen o jednom kapitánovi, ale je to o všech a my víme o co hrajeme," pronesl na webu slavia.cz český reprezentant.

Obhajoba slavného "S" ze Sinobo Stadium by měla být vzhledem k vybudovanému náskoku jen formalitou. Zatímco Ondřej Kolář by k němu rád došel co nejrychleji a nejlépe již v základní části, bývalému zadákovi Mladé Boleslavi je to jedno. "My se samozřejmě soustředíme na to, abychom ten titul získali, je to jedno jak," doplnil na slavia.cz čerstvě devětadvacetiletý bek.

Lídr tabulky se v jednadvacátém kole představí ve vršovickém derby v Ďolíčku, s tím, že bodový cíl je jasný. "Hodně jsme na to dřeli, přes zimu odešlo hodně kluků a dost jich i přišlo, takže jsme to i hodně stmelovali. Hlavně se teď připravujeme na první zápas a tím je Bohemians. Ten chceme zvládnout a začít jaro třemi body," uzavřel na oficiálních stránkách svého chlebodárce Bořil.