Souček v akci: West Ham s City a s Liverpoolem, Tottenham - Lipsko, Slavia s Opavou, Sparta v Olomouci

Souček v akci: West Ham s City a s Liverpoolem, Tottenham - Lipsko, Slavia s Opavou, Sparta v Olomouci
TELEVIZNÍ PROGRAM

V dalším zimním týdnu toho televizní program nemá pro oko tuzemského fotbalového fanouška zrovna málo. Od 19. do 24. února se můžeme těšit například na start vyřazovací fáze Ligy mistrů a Evropské ligy, pokračovat bude i česká nejvyšší soutěž či evropské ligy. Zajímavé bude sledovat i české legionáře v zahraničí. Zajímavý týden čeká reprezentačního záložníka Tomáše Součka, jehož West Ham změří síly s Manchesterem City a Liverpoolem.

STŘEDA 19. ÚNORA 2020

8.30: Sestřih z úterních utkání osmifinále Ligy mistrů – ČT Sport.

20.20 (výkop 20.45): Tottenham Hotspur – RB Lipsko (úvodní utkání osmifinále Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.20 (výkop 20.45): Atalanta Bergamo – FC Valencie (úvodní utkání osmifinále Ligy mistrů) – O 2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam ve 23.30 hodin.

20.25 (výkop 20.30): Manchester City – FC West Ham United (odložené utkání 26. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

23.00: Sestřih ze středečních utkání osmifinále Ligy mistrů – ČT Sport.

ČTVRTEK 20. ÚNORA 2020

8.40: Sestřih ze středečních utkání osmifinále Ligy mistrů – ČT Sport.

18.05: Gól týdne (anketa o nejlepší gól uplynulého období) – ČT Sport.

18.10: Studio fotbal - extra (pozvánka na 22. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 1.05 hodin.

18.35 (výkop 18.55): Ludogorec Razgrad – Inter Milán (úvodní utkání šestnáctifinále Evropské ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.30 hodin a v pátek v 8.25 hodin.

18.35 (výkop 18.55): Club Bruggy – Manchester United (úvodní utkání šestnáctifinále Evropské ligy) – NOVA Sport 1. Záznam v pátek v 11.05 hodin.

18.40 (výkop 18.55): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – FC Red Bull Salcburk (úvodní utkání šestnáctifinále Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

20.45 (výkop 21.00): FC Glasgow Rangers – SC Braga (úvodní utkání šestnáctifinále Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

20.55 (výkop 21.00): Olympiakos Pireus – FC Arsenal (úvodní utkání šestnáctifinále Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

22.45: Sestřih ze čtvrtečních utkání šestnáctifinále Evropské ligy – ČT Sport.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání šestnáctifinále Evropské ligy – NOVA Sport 1.

PÁTEK 21. ÚNORA 2020

10.10: Gól týdne (anketa o nejlepší gól uplynulého období) – ČT Sport.

10.15: Studio fotbal - extra (pozvánka na 22. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

15.40: Sestřih ze čtvrtečních utkání šestnáctifinále Evropské ligy – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 ve 20.05 hodin.

18.25 (výkop 18.30): VfL Osnabrück – FC Erzgebirge Aue (utkání 23. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SV Wehen Wiesbaden – SpVgg Greuther Fürth (utkání 23. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Bayern Mnichov – SC Paderborn 07 (utkání 23. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 18.00): Sivasspor – Alanyaspor (utkání 23. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Repríza v sobotu v 9.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Brescia Calcio – SSC Neapol (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Mety – Olympique Lyon (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45) FC Derby County – FC Watford (utkání 34. kola anglické druhé ligy/Sky Bet Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam v sobotu v 9.55 hodin.

SOBOTA 22. ÚNORA 2020

12.55 (výkop 13.00): Celta Vigo – CD Leganés (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): Hamburger SV – FC St. Pauli (utkání 23. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): FC Chelsea – Tottenham Hotspur (utkání 27. kola anglické Premier League)Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.45 (výkop 14.00): ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín (utkání 20. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

14.10 (výkop 14.30): Slavia Praha – Slezský FC Opava (utkání 22. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. Záznam ve 22.00 hodin.

14.20 (výkop 14.30): FK Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko (záznam v neděli v 9.00 hodin), Slovan Liberec – Bohemians Praha 1905 (záznam v neděli ve 12.00 hodin) - (utkání 22. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 23. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Crystal Palace – FC Newcastle United (utkání 27. kola anglické Premier League)Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.00: FC Wigan Athletic – FC Millwall (utkání 34. kola anglické druhé ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 7.00 hodin, Arena Sport 2 v 10.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Barcelona – SD Eibar (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

16.15 (výkop 16.30): Viktoria Plzeň – 1. FK Příbram (utkání 22. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 4.10 hodin.

17.55 (výkop 18.00): SPAL 2013 Ferrara – Juventus Turín (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Leicester City – Manchester City (utkání 27. kola anglické Premier League)Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): FC Schalke 04 – RB Lipsko (utkání 23. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.40: Gól týdne (anketa o nejlepší gól uplynulého období) – ČT Sport.

19.00 (relive, výkop 18.00): Besiktas Istanbul – Trabzonspor (utkání 23. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

19.45: Feyenoord Rotterdam – Fortuna Sittard (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): OSC Lille – FC Toulouse (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

20.35 (záznam, výkop 16.00): FC Southampton – FC Aston Villa (utkání 27. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): ACF Fiorentina – AC Milán (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): UD Levante – Real Madrid (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Sheffield United – FC Brighton and Hove Albion (utkání 27. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

NEDĚLE 23. ÚNORA 2020

11.55 (výkop 12.00): Osasuna Pamplona – FC Granada (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): FC Janov – Lazio Řím (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Deportivo Alavés – Athletic Bilbao (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

14.20 (výkop 14.30): Fastav Zlín – Dynamo České Budějovice, MFK Karviná – FK Teplice (utkání 22. kola české Fortuna:ligy) –streaming O2 TV Fotbal.

14.30: Vitesse Arnhem – PSV Eindhoven (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 21.15 hodin.

14.40 (výkop 15.00): FK Senica – FC Spartak Trnava (utkání 20. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange.

14.55 (výkop 15.00): Manchester United – FC Watford (utkání 27. kola anglické Premier League)Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.55 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Atalanta Bergamo –Sassuolo Calcio (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

15.05 (výkop 15.00): AS Saint-Étienne – Stade Remeš (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen – FC Augsburg (utkání 23. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Real Valladolid – Espanyol Barcelona (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

16.00: FC St. Gallen – BSC Young Boys Bern (utkání 23. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam v pondělí v 7.00 hodin.

16.30 (výkop 17.00): Sigma Olomouc – Sparta Praha (utkání 22. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam ve 22.00 hodin.

16.45: Heracles Almelo – Ajax Amsterdam (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

17.00: FC Stade Rennes – Olympique Nimes (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: Fenerbahce Istanbul – Galatasaray Istanbul (utkání 23. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): FC Arsenal – FC Everton (utkání 27. kola anglické Premier League)Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.55 (výkop 18.00): VfL Wolfsburg – 1. FSV 05 Mainz/Mohuč (utkání 23. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím – US Lecce (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.00 (relive, výkop 17.00): Austria Vídeň – FC Red Bull Salcburk (utkání 2é. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport ě.

18.25 (výkop 18.30): FC Getafe – FC Sevilla (utkání 2ř. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

18.30: Sporting CP Lisabon – Boavista Porto (utkání 22. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 2.

20.30: FC Porto – SC Portimonense (utkání 22. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Inter Milán – Sampdoria Janov (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Atlético Madrid – FC Villarreal (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

22.30 (záznam, výkop 18.30): Sporting CP Lisabon – Boavista Porto (utkání 22. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 2.

22.55: Studio fotbal – Dohráno (souhrnné zpravodajství z 22. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 5.25 hodin.

PONDĚLÍ 24. ÚNORA 2020

8.35: Studio fotbal – Dohráno (souhrnné zpravodajství z 22. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): Baník Ostrava – FK Jablonec (utkání 22. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKI-TAKA 22 (talkshow po 22. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 ZV Fotbal.

20.15: Vybrané utkání německé Regionální ligy – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Union Berlín (utkání 23. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.30: FC Gil Vicente – Benfica Lisabon (utkání 22. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): ES Troyes – AJ Auxerre (utkání 26. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – FC West Ham United (utkání 27. kola anglické Premier League)Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.35: Studio fotbal – Dohráno Plus (rozšířené zpravodajství z 22. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 5.00 hodin.