Rýsuje se zajímavá výměna mezi Barcelonou a Interem Milán? Na San Siru vymysleli zajímavý plán

Rýsuje se zajímavá výměna mezi Barcelonou a Interem Milán? Na San Siru vymysleli zajímavý plán

Zimní přestupové okno je za námi, ale kluby již spřádají plány, jak se v létě co nejlépe posílit. Alespoň podle tohoto scénáře má jednat Inter Milán, který dle informací italského listu Tuttosport hovoří o zajímavé výměně s Barcelonou. Jakmile bude nabídka oficiálně předložena, dalším na tahu bude katalánský velkoklub.

Barcelona již delší dobu sleduje argentinského útočníka Laurata Martíneze a netají se tím, že by jej ráda ukořistila. Problém je však v tom, že Inter je s jeho službami nadmíru spokojený a jen tak se ho nevzdá. Aby byly obě strany spokojeny, přišel nyní italský klub s řešením, že by mohl svého ofenzivního hráče se španělským protějškem směnit.

Slavný katalánský obr měl v plánu útočníka vykoupit, ale problémem je vysoká výstupní klauzule ve výši 111 milionů eur. To by mohlo být ale vyřešeno právě návrhem Interu, který zvažuje, že by hráče na Camp Nou poslal, pokud by opačným směrem přišel francouzský legionář Antoine Griezmann. Toho Barcelona získala z Atlétika za 120 milionů eur.

Dohoda by se mohla podařit, neboť Barcelona není s výkony své nové akvizice příliš spokojena a hráč zůstal zatím za očekáváním. Inter by zkušeného francouzského útočníka bral, věří v jeho schopnosti, proto je ochoten provézt výměnu. V rozhodování budou mít slovo ale i útočníci, neboť Griezmann se několikrát nechal slyšet, že chce na současné adrese získat cenné trofeje.