Mareček chválí Sigmu za Juliše: Je vidět, že je to gólový útočník, Olomouc si jeho příchodem určitě pomohla

Mareček chválí Sigmu za Juliše: Je vidět, že je to gólový útočník, Olomouc si jeho příchodem určitě pomohla

Navrátilec do nejvyšší domácí soutěže Lukáš Mareček si představoval svou soutěžní premiéru v teplickém trikotu jinak a nepovedené domácí vystoupení proti Sigmě (1:3) se nebál nazvat "studenou sprchou".

"Nečekal jsem to. Prohrávat 0:3 doma po poločase je hodně kruté, těžko se mi hledají slova. Ale už to nezměníme, teď je potřeba se z toho poučit a nejlíp hned v dalším zápase bodovat," připomněl nedělní výjezd do Karviné bývalý hráč Lokerenu, jehož slova vyšla na iSport.cz.

Jeho severočeský soubor notně potrálil jeho bývalý spoluhráč z pražské Letné Lukáš Juliš, jenž na Stínadlech rozvlnil síť hned dvakrát. "Juldovi se vstup do sezony vydařil. My jsme si s ním neporadili, mrzí mě, že jsme ho víc nepohlídali. Prosadil se po centru ze strany a z protiútoku, kdy jsme ho neměli nabraného. Vyřešil to dvakrát dobře, my si musíme počínat lépe. Být víc zabezpečení, aby v dalších zápasech k takovým situacím nedocházelo," krčil rameny na stránkách Deníku Sport svěřenec Stanislava Hejkala.

Ofenzivního hráče, který je na Andrově stadionu zapůjčen ze Sparty do konce sezony, však respektoval již před vzájemným duelem. "Je vidět, že je to gólový útočník, a když se do vápna dostane, dokáže si balon najít. Olomouc si jeho příchodem určitě pomohla," chválil hanácký management Mareček, jehož názor vydal iSport.cz.