Květ už našel novou adresu, stal se spoluhráčem Podaného, Vacka, Pulkraba a spol.

Květ už našel novou adresu, stal se spoluhráčem Podaného, Vacka, Pulkraba a spol.
OBSAHUJE VIDEO

Na českém trhu se ještě může přestupovat několik dní a v pondělí toho využili i vršovičtí Klokani, jenž přivedli do Ďolíčku posilu do záložní řady.

Jaro v metropoli čeká dvaadvacetiletého záložníka Romana Květa, jenž doposud působil v Příbrami, za kterou si k tomuto datu připsal čtyřiačtyřicet ligových vystoupení.

"Moje pocity byly pozitvní, měl jsem velkou radost a doufal jsem, že to všechno vyjde," okomentoval oťukování s pražským celkem mladý fotbalista.

Květ, jenž hledal nový klub několik týdnů, bude u Botiče hostovat do konce stávajícího ročníku 2019/2020, s tím, že Klokani mají v kontraktu opci na jeho další působení v zelenobílých barvách.

Jak sám uvedl, jeho cílem je proniknutí do základní sestavy a uplatnění opce, což by mu garantovalo smlouvu i pro další ročníky.

Bývalý mládežnický reprezentant, který odehrál za dvacítku a jednadvacítku pět mezinárodních duelů, odehrál v sezoně Fortuna:ligy jen tři utkání. V trikotu jedenáctých Bohemians bude moci debutovat již tuto sobotu na severočeském stadionu U Nisy, kde je doma devátý Slovan Liberec.

P.S.: Klub zároveň opouští univerzál Jan Záviška, který byl bez opce zapůjčen do druholigové Vlašimi.