O Haška stojí další zahraniční klub

O Haška stojí další zahraniční klub

I když se ve spojení s Martinem Haškem v posledních dnech hovoří hlavně o Slavii, všechno nakonec může dopadnout úplně jinak a Hašek by mohl odejít do zahraničí.

Hašek se momentálně připravuje se sparťanským béčkem a je velmi nepravděpodobné, že by si ještě někdy zahrál za první tým. Proto Sparta i Haškův agent usilovně hledají zájemce, který by měl zájem alespoň o hostování.

A o Haška údajně stojí mistr Kazachstánu Astana, kterou vede český trenér Michal Bílek. Ten Martina Haška zná z české ligy a rád by ho přivedl do středu zálohy, kde Astana nemá dostatečnou kvalitu.

Dá se čekat, že Astana by neměla problém s přestupovou částkou, kterou Sparta za trucujícího záložníka požaduje. Vedení je totiž velmi nespokojeno s tím, jak se Astana prezentovala ve skupině Evropské ligy a je ochotno mohutně posilovat, aby se podobný výsledek už neopakoval.

Kazašský klub už údajně dokonce kontaktoval Haškova agenta, aby s ním probral podmínky smlouvy. Teď záleží na tom, zda se dokáže Astana domluvit se Spartou a jestli dokáže splnit její a Haškovy podmínky.