V tak velkém klubu jako Jablonec jsem ještě nepůsobil, září první stoper s devítkou na zádech Jeřábek

V tak velkém klubu jako Jablonec jsem ještě nepůsobil, září první stoper s devítkou na zádech Jeřábek

Další budoucnost stopera Michala Jeřábka, jenž naposledy působil na teplických Stínadlech, kde okusil i tamní béčko, se konečně rozlouskla.

Střední obránce se přesunuje do Jablonce, kterému se upsal až do 30. června 2022.

"Příchod do Jablonce je pro mě velký krok vpřed. V tak velkém klubu, jako je Jablonec, jsem ještě nepůsobil. Je to klub, co má ty nejvyšší ambice a každoročně útočí na evropské poháry. V posledních letech se to Jablonci úspěšně daří," liboval si na webu fkjablonec.cz obránce.

Ten bude nosit na nové adrese číslo 9 a jak už si všiml na své sociální síti Jakub Podaný z Bohemians 1905, v historii české ligy možná jde o prvního stopera s devítkou na zádech.

Z nynějšího kádru Petra Rady, jehož soubor se ve Fortuna:lize vyhřívá na lichotivé třetí pozici, bývalý dlouholetý defenzivní hráč Dukly velmi dobře zná ja Jana Kroba, tak Jakuba Považance...

"Na oba se moc těším. S Krobíkem jsem byl v Teplicích tři a půl roku a něco jsme tam spolu odkopali. S Povym jsem se dlouho neviděl. Oba jsou to nesmírně kvalitní fotbalisti, takže se těším, až spolu zase budeme hrát," doplnil na stránkách fkjablonec.cz vytáhlý fotbalista, jehož konto zdobí k tomuto datu 127 prvoligových startů a pět branek.