Kvalitou kádru i zázemím je to pro mě obrovský krok směrem vpřed, září Jeřábek po výměně Stínadel za Střelnici

Kvalitou kádru i zázemím je to pro mě obrovský krok směrem vpřed, září Jeřábek po výměně Stínadel za Střelnici

Šestadvacetiletý stoper Michal Jeřábek si moc váží výměny dvanáctých Teplic za třetí Jablonec, který považuje ve zdejších podmínkách za špičkovou adresu.

"Je to pro mě obrovský krok směrem vpřed. Jablonec je v posledních letech špička, každý rok se pere o Evropu. Je tu kvalita, viděl jsem už zázemí klubu a tím vším je to pro mě velký krok," libovala si nová akvizice severočeského klubu ze Střelnice.

Poslední ligové vystoupení s Příbramí už sledoval na jablonecké tribuně. Jak se mu jasná výhra líbila? "Kluky většinou z ligy znám déle. Ale teď jsem se na ně víc zaměřil, protože už jsem tušil a věděl, že od s nimi začnu trénovat a budu s nimi v jedné kabině. Je dobré, že zápas zvládli, protože první kola bývají vždy ošemetná a nikdy nevíte, co od toho můžete úplně čekat. Super, že se to povedlo i takovýmto výsledkem," pokračoval na webu fkjablonec.cz svěřenec Petra Rady.

Jaký byl jeho první jablonecký trénink, který byl pozápasový? "Byl krátký a intenzivní. Pro kluky, co neměli zápasové vytížení, to byl ideální trénink v tom dostat se do nějaké zátěže. Bylo to všechno v rychlosti a kvalitě. Mám z toho jen dobré pocity," doplnil kolega Považance, Kroba, Matouška a spol.

Do ligového kolotoče se vrací po delší době, na Stínadlech byl totiž v poslední době odstaven. "Těším se, že se budu moci připravovat na ligové utkání a budu pohromadě s tím top týmem. Budeme se chystat a připravovat a věřím, že se nám bude dařit," uzavřel na fkjablonec.cz Jeřábek, jenž by mohl v novém trikotu debutovat v pondělním atraktivním šlágru na půdě čtvrtého Baníku Ostrava.