Bohemians přesvědčovali Mosqueru k příletu do Prahy několik týdnů. Jakou si přál Kolumbijec smlouvu?

Bohemians přesvědčovali Mosqueru k příletu do Prahy několik týdnů. Jakou si přál Kolumbijec smlouvu?

Vršovičtí Klokani podepsali smlouvu s devětadvacetiletým kolumbijským středopolařem Jhonem Mosquerou, který už v Ďolíčku v minulosti působil.

Zkušený záložník byl v české metropoli nejprve na zkoušce a po týdnu trénování pod Luďkem Klusáčkem se nakonec s vedením domluvil...

"Jsme velmi rádi, že se to povedlo. Snažil jsem se Jhona několik týdnů přesvědčit, aby přiletěl do Čech a mohli jsme se potkat a probrat jeho působení u nás. To se nakonec povedlo," liboval si na webu bohemians.cz ředitel Bohemians 1905 Darek Jakubowicz.

Protože si Jhon vyřídil v rodné zemi vše potřebné, do Prahy dorazil jakožto volný hráč. "I z toho důvodu jsme se rozhodli vyjít vstříc přání hráče a stávající kontrakt je platný do konce aktuálního ročníku," pokračoval na stránkách bohemians.cz Jakubowicz.

O dalším působení bývalého hráče kolumbijského mužstva Atlético Nacional v trikotu Bohemky se bude jednat po sezoně v létě.

To, v jakém fyzickém stavu se nalézá, není příliš známo, ale teoreticky by mohl zasáhnout do ligového dění již v sobotním klání na stadionu U Nisy.