Souček měl ve druhém zápase v Premier League problémy, nepřesvědčil, hlásí britské noviny

Souček měl ve druhém zápase v Premier League problémy, nepřesvědčil, hlásí britské noviny

West Ham na hřišti Citizens podle očekávání neskóroval, navíc ani jednou neprověřil brankáře City Edersona. Souček odehrál celý zápas, ale nepřesvědčil.

Bývalý hráč Slavie nastoupil v záložní řadě opět s Declanem Ricem a Markem Noblem. Proti obhájci titulu se jim ale nedařilo, vázla komunikace i přebírání hráčů. Kladiváři měli pouze 22% držení míče a celkem zaznamenali v zápase pouze 169 přihrávek. Jejich protihráč Rodri v zápase přihrál 188x, z toho 178x přesně. To stačilo na rekord přihrávek v Premier League.

Anglické tisky hodnotily lépe Součkův výkon v první půli. „Vedl si dobře, když byli na míči Citizens. Když byl v držení míče jeho tým, nedokázal soupeři působit žádné problémy,“ ohodnotil průměrnou známkou 6 Server Standard.

„Po celý první poločas jen chytal stíny. Ve druhém poločase se dostal víc dopředu, ale moc toho nepředvedl. Po zářivém debutu proti Brightonu dost tvrdě spadl zpět na zem. Udělal dost náběhů dopředu, ale nebyl nalezen,“ napsal server Football.london a přidělil bývalé hvězdě Slavie také šestku.

Nejlepší hodnocení z „Kladivářů“ dostal Součkův kolega ze zálohy Declan Rice. Ten Součka v zápase několikrát napomínal. K němu se přidali i další hráči a poté se zdálo, že si Souček tolik nevěří a rychleji se zbavuje míče.

Přestože se výhra nad Citizens nečekala, tak na sociálních sítích klubu West Hamu tým sklidil tvrdou kritiku. Bojácný, odevzdaný výkon, žádná bojovnost ani snaha. Hammers jsou na osmnáctém místě a čeká je ještě hodně práce k záchraně.

Souček