Hyčka věří, že Skláři dostali první a zároveň poslední facku: Ještě bych neházel ručník do ringu

Hyčka věří, že Skláři dostali první a zároveň poslední facku: Ještě bych neházel ručník do ringu

Momentálně dvanácté Teplice se v závěru víkendu pokusí odčinit nevydařený vstup do jarní části, kdy jim Stínadla vyloupila Sigma Olomouc.

Pakliže by soubor kouče Stanislava Hejkala neuspěl ani na půdě MFK, Kučera, Grigar, Ljevakovič a spol. by zabředli do boje o záchranu.

"Ve hře je ještě hodně bodů. Ještě bych neházel ručník do ringu. Doufám, že se Sigmou to byla první a taky poslední facka a že začneme v Karviné stíhací jízdu za desátým místem," burcoval celý kádr Alois Hyčka, jehož slova nabídl web fkteplice.cz.

Co by mohlo vést ve Slezsku k úspěchu? "Musí tam být maximální touha a nasazení. To tam při zápase s Olomoucí nebylo, to můžeme hráčům vytknout. Musíme to pro úspěch změnit," doplnil asistent Pavel Drsek, který zůstal ohledně změn v sestavě tajemný.

Čtrnáctá Karviná v minulém kole položila na lopatky zlínské Ševce a to samé bude chtít provést také se Skláři. "Oproti poslední přípravě proti Olomouci, která skončila 0:0, měla diametrální rozdíl v rozestavení i ve způsobu napadání. Prezentovala se obrovskou bojovností," doplnil na webu fkteplice.cz člen severočeského realizačního týmu Drsek.

Poslední dva vzájemné duely obou mužstev skončily remízovými výsledky 0:0 a 1:1.