O slovenský klenot se perou dva velkokluby. Ve hře je prý nabídka 90 milionů euro!

O slovenský klenot se perou dva velkokluby. Ve hře je prý nabídka 90 milionů euro!

Milan Škriniar se stal v posledních sezónách defenzivní oporou Interu Milán a nejen vzhledem k jeho věku se o jeho služby zajímají dlouhodobě evropské velkokluby. Interest dvou z nich je ale intenzivnější a v létě se nejspíš o slovenského reprezentanta poperou.

Konkrétně se jedná o Barcelonu a Manchester City. Právě tyto dva kluby se o Škriniara zajímají nejvíce a mnohé důvěryhodné zdroje píší, že oba jsou ochotny nabídnout v létě zhruba 90 milionů euro. A právě to je podle všeho částka, kterou Inter Milán za svůj defenzivní klenot požaduje. 

Vedle Messiho či de Bruyna by tak mohl zářit obránce, o něhož dříve stála Sparta. Škriniar působil v Žilině a jeho jméno se skloňovalo v souvislosti s transferem na Letnou, Sparta jej ale nakonec odmítla. V roce 2016 pak přestoupil do Sampdorie Janov, kde odehrál s Patrikem Schickem úspěšnou sezónu, o rok později se stal posilou Interu Milán.

A za Nerazzuri hraje dodnes a už od svého příchodu má stabilní místo v defenzívě týmu, bylo to tak za všech trenérů a jistý post má i pod Antoniem Contem. Inter letos bojuje s Juventusem o Scudetto a po deseti letech by mohl vyhrát Serii A a Škriniar by jistě rád byl u toho, nikdy ale nevyloučil případný odchod do Barcelony či Manchesteru City.

Image result for milan škriniar