Trenérská rošáda Slovácka a Sparty? Kotal je jen dočasná volba, vrátit do Česka se má Lička, důkazem je Šmarda

Trenérská rošáda Slovácka a Sparty? Kotal je jen dočasná volba, vrátit do Česka se má Lička, důkazem je Šmarda

Angažování Václava Kotala do sparťanského A týmu je podle všeho pouze dočasným řešením, přestože to momentálně funkcionáři Sparty nepřiznávají. Existuje několik důkazů, které napovídají o velké letní trenérské rošádě, která se bude týkat zejména Slovácka a Sparty.

Kotal trénoval sparťanské béčko a jeho angažování do A týmu se tak logicky bere jako dočasné řešení, to ale vedení klubu odmítá. Je ale velmi pravděpodobné, že příští sezónu Sparta zahájí s někým jiným na lavičce. Nový muž na lavičce Sparty je ovšem Michal Šmarda. Ten na podzim asistoval Svědíkovi ve Slovácku, nyní mu bude ale šéfovat právě Václav Kotal.

Právě to naznačuje faktu, že by Spartu mohl v létě převzít Martin Svědík. Ten byl spojován s angažmá ve Viktorii Plzeň, ta ale nakonec sáhla po Slovákovi Guľovi. Vzhledem k tomu, že Václav Jílek nebyl vyhozenl během zimní pauzy, ale až nyní, Slovácko není ochotné svého kouče uvolnit, v létě bude ale situace jiná. A Václav Kotal je prý pro Spartu dostatečné dočasné řešení.

A kdo převezme Slovácko? Tým z Uherského Hradiště má prý posvíceno na Marcela Ličku, který získal titul s běloruským Dynamem Brest. Ten by mohl na Slovácko zamířit už nyní a nahradit Šmardu na pozici Svědíkova asistenta, v létě by se pak měl ujmout týmu jako hlavní trenér. A samotný asistent Šmarda? U Kotala se má ve Spartě rozkoukat a v létě po znovushledání Svědíkovi předat informace...

Image result for martin svědík slovácko