Juventus zvládl duel se SPAL, Řím rozdrtil Lecce. Většina zápasů je kvůli koronaviru odložena

Italská Serie A, respektive její 25. kolo, bylo rozehráno už v pátek, Brescia s dvěma Čechy v základní sestavě přivítala Neapol. Bologna pak v sobotu přivítala Udinese. Juventus těsně zvítězil nad týmem SPAL. Většina nedělních zápasů byla kvůli koronaviru odložena, i přesto se ale diváci v televizi nenudili.

Aleš Matějů i Jaromír Zmrhal přímo z hřiště sledovali vítězství Neapole 2:1, přestože šli do vedení domácí. Během pěti minut ve druhém poločase Neapol dvakrát skórovala a utkání otočila, získala tak tři body. Bologna doma v sobotu remizovala s Udinese 1:1, Ladislav Krejčí vinou zranění nastoupit nemohl.

Cristiano Ronaldo otevřel skóre v zápase Juventusu na hřišti SPAL a na 2:0 pak zvýšil Aaron Ramsey, domácí se však nevzdali a snížili na 1:2, na víc se však nezmohli a Stará dáma tak slaví důležité tři body v boji o titul. Fiorentina večer remizovala s AC Milán 1:1, domácí srovnali až ke konci, přestože dohrávali v deseti. Janov v neděli nestačil na římské Lazio 2:3.

Právě římské kluby byly součástí jediných dvou zápasů v neděli. Většina byla totiž kvůli epidemii koronaviru odložena. Římské AS v 18:00 porazilo Lecce 4:0.

Janov - Lazio Řím 2:3 (0:1)
Branky: 57. Cassata, 89. Criscito (pen.) - 2. Marusic, 51. Immobile, 71. Cataldi

AS Řím - Lecce 4:0 (2:0)
Branky: 13. Ünder, 37. Mkhitaryan, 69. Džeko, 80. Kolarov