United rozdrtili Watford, Vydra se trefil za Burnley, Lampard vyzrál na Mourinha

V posledním úplném únorovém víkendu měla i Premier League na programu několik zajímavých utkání. Ve šlágru ligy Chelsea porazila Tottenham a Čechy bude zajímat i fakt, že ve slavné lize skóroval Matěj Vydra. V dalším zajímavém utkání pak Manchester City porazil Leicester 1:0. Rudí ďáblové sestřelili v neděli Watford. Arsenal pak našel recept na Everton.

V přímém souboji o 4. místo zajišťující účast v příštím ročníku Ligy mistrů porazila Chelsea Tottenham 2:1. Když si dal domácí Rüdiger v 89. minutě vlastní gól, tak se domácí museli v pětiminutovém nastavení o výsledek obávat. Nicméně vítězství uhájili a pojistili si tak čtvrté místo zajišťující účast v příštím ročníku Ligy mistrů. Za domácí dali góly v 15.minutě Giroud a ve 48. minutě Marcos Alonso.

V základní sestavě Burnley nastoupil Matěj Vydra a dokonce otevřel skóre, byl však později stažen. Burnley však i přesto zvítězilo 3:0. Díky jediné brance vyhrálo Crystal Palace nad Newcastlem, body se pak dělily ve Sheffieldu, kam zavítal Brighton. Southampton našel doma recept na Aston Villu a vyhrál 2:0, mezi střelce se zapsali Long a Armstrong.

Utkání mezi Leicesterem a Manchesterem City bylo dlouho bezbrankově chudé, hostující Agüero neproměnil penaltu, i přesto se ale Citizens radovali. V 80. minutě otevřel skóre Gabriel Jesus a na jeho branku už Lišky nestihly zareagovat, proto Citizens zvítězili 1:0. Manchester United v neděli porazil Watford 3:0, stejným výsledkem pak Wolves zdolali Norwich City. Arsenal pak uzavřel neděli vítězstvím 3:2 nad Evertonem.