Hattrick? Bucha hledal spíše chyby než pozitiva. Ztrácel jsem moc míčů, říká plzeňský hrdina

Hattrick? Bucha hledal spíše chyby než pozitiva. Ztrácel jsem moc míčů, říká plzeňský hrdina

Viktoria Plzeň porazila Příbram vysoko 4:0, nečekaným hrdinou byl však navrátilec Pavel Bucha. Ten ještě na podzim oblékal dres Mladé Boleslavi, po návratu do Plzně se ale při domácím debutu trefil třikrát a zaznamenal tak hattrick. V pozápasovém interview však zůstal skromný.

Bucha do Plzně přestoupil ze Slavie, nedokázal se však v A týmu prosadit a proto působil na hostování v Mladé Boleslavi. Tam zažil povedený podzim, zaujal kouče Adriana Guľu a důvěru mu splatil ihned v prvním domácím zápase. Favorit přejel Příbram vysoko 4:0 a utkání řídil právě Pavel Bucha.

„Když to takhle slyším, tak bych tomu před sezonou nevěřil vůbec. Ale teď jsem rád, že se takhle daří a doufám, že v tom budu pokračovat,“ nechal se slyšet plzeňský mladík. Formu má jak on, tak Plzeň jako tým. "Myslím, že jsme to zvládli celkem dobře, přestože jsem v určitých fázích trošku polevili a nechali soupeře hrát. Ale měli jsme to pod kontrolou, diktovali jsme tempo hry," vyzdvihoval Bucha pozitiva.

"Jo, z tohohle pohledu je to určitě moje nejvydařenější utkání v kariéře.. Ale vím o situacích, kdy jsem zbytečně ztratil balon nebo je řešil špatně. Při prvním gólu jsem měl štěstí na odrazy. Jsem rád, že mě pak kluci pustili k penaltě a mohl jsem hattrick dovršit," zůstal však skromný a nešetřil sebekritikou.

Image result for pavel bucha plzen