Musa příjemně překvapil Trpišovského. Takového hráče jsem ještě netrénoval, nešetří chválou

Musa příjemně překvapil Trpišovského. Takového hráče jsem ještě netrénoval, nešetří chválou

Slavia zahájila jaro prohrou v derby s Klokany, doma proti Opavě ale sešívaní vše napravili a soupeře porazili 2:0. Gólem se blýskl Petar Musa, jenž má v útoku nahradit Milana Škodu, který hostuje v Turecku. Trpišovský si kvality hráče, jenž strávil podzim na hostování v Liberci, po zápase pochvaloval.

Slavia odehrála skvělý podzim, neměla však produktivní útočníky. Sešívaným zkrátka chyběl pan střelec, který by dokázal dát 20 gólů za sezónu. Fungovalo to, i přesto by ale Trpišovský někoho takového chtěl. A možná ho našel právě v Petaru Musovi, jenž se do Slavie po odchodech Součka, Hušbauera či Škody vrátil z hostování v Liberci.

Odehrál v sešívaném dresu skvělou přípravu a začíná se mu dařit i ve Fortuna lize. Střelecky se probudil i Stanislav Tecl, jenž vstřelil druhou branku zápasu. „Gól dali oba útočníci. To je možná poprvé za celou dobu, co jsem tady," měl radost trenér Jindřich Trpišovský. „Hlavně pro Petara je důležité, že skóroval. On má skvělé zakončení a timingy. Je schopný trefovat se ze všeho, pravou, levou i hlavou," chválil kouč Slavie chorvatského kanonýra.

"Ohledně zakončení si nepamatuju, že bych někdy měl v týmu útočníka, který je takhle mladý a má takovou schopnost. Může z něj být útočník evropských parametrů, má obrovský potenciál a navíc i ideální figuru. Musí se zlepšit kondičně i v presingu, ale výběr místa a potenciál má opravdu neuvěřitelný. Takového hráče jsem v kariéře ještě netrénoval," nešetřil chválou šéf slavistické lavičky.

Image result for jindřich trpišovský