Starka si s Nádvorníkem rozumí, přesto ho posílá na dlažbu: Bohužel nemohu vyhodit 12 hráčů

Starka si s Nádvorníkem rozumí, přesto ho posílá na dlažbu: Bohužel nemohu vyhodit 12 hráčů

Vedení Příbrami se rozhodlo ukončit spolupráci s hlavním trenérem Romanem Nádvorníkem, který tak během své druhé mise u řeky Litavky nevydržel ani rok.

Celek Jaroslava Starky čeká na vítězství již od srpna loňského roku a i po startu jarní části je největším kandidátem na přímý pád do druhé nejvyšší soutěže.

Šéf vysvětlil předčasný vyhazov někdejšího stratéga Karviné, Táborska či Žižkova tím, že je snadnější vyhodit jednoho kouče, než například dvanáct fotbalistů...

"Děkuji trenéru Nádvorníkovi za jeho práci pro náš klub. Společně si rozumíme, ale bohužel nemáme výsledky a nemohu vyhodit 12 hráčů. Proto jsme se rozhodli, že naše spolupráce k úternímu dni končí," citoval web fkpribram.cz slova prvního muže příbramského fotbalu.

Klub aktuálně jedná o jeho nástupci, který by měl oznámen co nevidět. Již v sobotu totiž dorazí na jejich půdu lépe postavená Mladá Boleslav.

Fortuna:liga už zažila během prvních dvou jarních kol dva trenérské vyhazovy - ještě před Nádvorníkem se musel poroučet Jílek.