Jovovič: Chci udělat vše, co můžu, aby se Jablonec zase dostal do evropských pohárů

Jovovič: Chci udělat vše, co můžu, aby se Jablonec zase dostal do evropských pohárů

Jablonec se uprostřed pracovního týdne pohlubil informací, že si zavázal novou smlouvou černohorského reprezentanta Vladimira Jovoviče.

Ofenzivní borec, jenž dosud přetavil 76 ligových startů za zelenobílé barvy v 13 branek a 18 asistencí, tak bude působit na severočeské Střelnici i v příštím ročníku 2020/2021.

Vzhledem k tomu, že mu původní kontrakt končil za pár měsíců, byla jednání dlouhá a náročná. Nakonec si však trenér Petr Rada může oddechnout a s pětadvacetiletým exhráčem Spartaku Subotica počítat i nadále.

"Jsem rád, že jsem smlouvu prodloužil. Měl jsem smlouvu do léta, ale domluvil jsem se s majitelem, že prodloužíme. On měl zájem a já jsem také chtěl pokračovat v Jablonci," smetl ze stolu veškeré pochyby o nejbližší budoucnosti borec, jehož slova vyšla na webu fkjablonec.cz.

A co nejbližší sportovní cíle? "Fotbalově se cítím v Jablonci dobře, protože tady jsem tři roky a hodně jsem si tady zvykl. Už jsem odehrál dost zápasů, a to je pro mě důležité. Myslím si, že se mi v Jablonci daří a hraje se mi dobře, je to vidět i na výsledcích. Teď se chci ještě zlepšit a udělat vše, co můžu, aby se Jablonec zase dostal do evropských pohárů," uzavřel nevysoký fotbalista momentálně třetího celku Fortuna:ligy, jehož dojmy zveřejnily stránky fkjablonec.cz.

Jubilejní dvacátý ligový start v této sezoně i může Jovovič připsat již v sobotu v domácím šlágru proti Viktorii Plzeň.