Werner chce do Liverpoolu, rozhodující úlohu bude hrát Klopp

Werner chce do Liverpoolu, rozhodující úlohu bude hrát Klopp

Timo Werner před nedávnem prohlásil, že styl Liverpoolu je pro něj naprosto ideální. Jeho odchod z Lipska je v létě téměř jistý a vše nyní záleží na Jürgenu Kloppovi. 

"Jürgen Klopp je nejlepším trenérem na světě. Množství aspektů svědčí o tom, že můj herní styl dokonale pasuje do Liverpoolu," prohlásil Werner po utkání Lipska proti Schalke.

O odchodu německého útočníka z Lipska se spekuluje delší dobu a v létě by k němu skutečně mělo dojít. O hráče se bude prát několik velkoklubů, jelikož výkupní klauzule je velice příznivá.

LIpsku totiž bude stačit pouhých 50 milionů liber. Jak ale řekl sám Werner, ve výhodě je lídr Premier League. Podle Kaveha Solhekola ze SkySports bude hrát v létě hlavní roli Jürgen Klopp.

"Pokud se Klopp rozhodne aktivovat výkupní klauzuli a podaří se mu Wernera přesvědčit, že bude hrát pravidelně, stane se Werner hráčem Liverpoolu," řekl známý novinář.

"Pokud mu bude přislíbený dostatek herního času, bude chtít odejít do Liverpoolu. To ale nebude snadné, jelikož má Liverpool jednu z nejlepších útočných trojic na světě," dodal. V tuto chvíli tak s jistotou nevíme nic.