Ibrahimovič může hrát za AC Milán klidně ještě další tři roky, odhaduje Vieri

Ibrahimovič může hrát za AC Milán klidně ještě další tři roky, odhaduje Vieri

Někdejší dlouholetá ofenzivní opora Interu Milán Christian Vieri zastává názor, že se může držet Zlatan Ibrahimovič z AC Milán na vrcholu ještě další tři sezony.

Osmatřicetiletý funkční veterán má s Rossoneri platnou smlouvu do června letošního roku a to, zda bude na San Siru pokračovat i dále, zatím jasné není...

"Nepřekvapil mě, stále může hrát bez větších problémů další dva nebo tři roky," pronesl Vieri, jenž kromě Nerazzurri v minulosti pálil také za Juventu, Lazio, Monaco, Fiorentinu i AC Milán kde se však moc dlouho nezdržel.

"I ve svých 38 letech je v Itálii jeden z nejsilnějších hráčů," pokračoval šestačtyřicetiletý italský internacionál na konto ostřílené hvězdy, které po svém návratu do Evropy zaznamenala tři soutěžní trefy. Dvě v Serii A a jednu v Coppa Italia.

195 centimetrů vysoký dlouhán s nedávno minulostí v Los Angeles Galaxy byl ujištěn o tom, že novou smlouvu dostane v případě, že se AC umístí v první čtyřce a zaručí si příslušnost v Lize mistrů.

Milán je po pětadvaceti kolech na průběžné sedmé pozici, s tím, že na čtvrtou Atalantu Bergamo ztrácí devět bodů, což není zrovna málo.