Jestli Hejkal Sklářům bleskurychle nevštípí lepší přístup, nasazení i bojovnost, asi půjde z kola ven

Jestli Hejkal Sklářům bleskurychle nevštípí lepší přístup, nasazení i bojovnost, asi půjde z kola ven

Fortuna:liga zažila během úvodních dvou jarních kol dva předčasné trenérské konce, které se týkaly Václava Jílka a Romana Nádvorníka. Stanislav Hejkal zatím jejich řady nerozšíří.

Byť Skláři prohráli oba duely s Olomoucí a Karvinou, exsparťanský asistent dostal od vedení důvěru a nebude tak chybět na teplické lavičce ani ve 23. kole proti lépe postavenému Slovanu Liberec, který triumfoval ve 21. i 22. kole.

Pokud však bude chtít padesátiletý spolupracovník Pavla Drska ve funkci přežít i nadále, jeho tým, který se aktuálně nalézá na dvanácté pozici, se musí okamžitě zlepšit a to ve všech aspektech...

"Trenér a realizační tým má i nadále naši důveru, ale je nutné, aby mužstvo hrálo s mnohem větším nasazení a bojovností. Zlepšit se musí také přístup k utkání, který momentálně neodpovídá kvalitě týmu," uvedl na oficiálních stránkách celku ze Stínadel ředitel Petr Hynek.

Své si k tomu pověděl i předseda představenstva Pavel Šedlbauer, který čekal mnohem více, než zatím od Řezníčka, Marečka, Grigara či Kučery obdržel. "Výsledky a především hra jsou naprosto neuspokojivé, což je pro nás velké zklamání. Bohužel vůbec tenhle vývoj neodpovídá přípravnému období," uzavřel čelní představitel severočeské značky.