Vrba po dvou duelech bez výhry: Snad v příštích zápasech budeme hrát lépe a vytvoříme vítěznou sérii

Vrba po dvou duelech bez výhry: Snad v příštích zápasech budeme hrát lépe a vytvoříme vítěznou sérii

Jak si zatím vede na svém bulharském dobrodružství Pavel Vrba, jenž před několika týdny převzal tamního šampiona Ludogorec Razgrad, se kterým by měl dokráčet k historicky devátému primátu? 

Zatímco soutěžní debut mu vyšel a přišla šestigólová výhra nad Botevem Vraca, poté zažil domácí pohárovou prohru s Interem (0:2) a remízu s Etarem (1:1).

"První utkání s Botevem mě potěšilo, po duelu s Etarem jsem ale byl zklamaný, zejména kvůli výsledku, protože jsme měli spoustu šancí, které jsme neproměnili. Doufám, že v příštích zápasech budeme hrát lépe a vytvoříme vítěznou sérii. Klub je na velmi vysoké úrovni a všichni z nás, hráči i kouči, mají výtečné podmínky k trénování," pochvaloval si soudobou situaci bývalý šéf Žiliny, Plzně či Anži Machačkala, jehož slova publikoval portál aktualne.cz.

Ve čtvrtek večer se jeho tým pokusí odvrátit pravděpodobné vyřazení z Evropské ligy. Jeho Nerazzurri nastoupí na stadionu Giuseppe Meazzy před prázdnými tribunami a to kvůli obavám z šíření aktuáně řádícího koronaviru...

"Oproti úvodním duelu to bude jiné už jen proto, že budeme hrát bez diváků, a proto, že má Inter solidní náskok. Nevím, jak ho ovlivní fakt, že se musí obejít bez diváků. Také je otázka, jaký vliv na něj bude mít program. Jeho zápas se Sampdorií Janov byl odložen, v neděli ho čeká Juventus Turín," doplnil na serveru aktualne.cz šestapadesátiletý odborník.

A co vše tedy po úvodní prohře o dvě trefy v hlavním městě italské módy očekává? "Stejně jako před prvním zápasem s Interem očekávám těžkou bitvu s jedním z nejlepších týmů nejen v Itálii, ale i v Evropě. Víme, že výsledek z Bulharska pro nás není dobrý, ale pokud dáme gól jako první, bude to velmi zajímavé utkání," varoval jasného favorita Vrba, jehož stanovisko najdete na webu sport.cz.