Škoda, Rezek i Kočí burcují fandy Příbrami, aby jim přišli pomoci k vysněným bodům

Škoda, Rezek i Kočí burcují fandy Příbrami, aby jim přišli pomoci k vysněným bodům

Příbram zažívá těžké časy. V tabulce je poslední a stále neoznámila ani nového trenéra, o němž se stále jedná. V sobotním středočeském derby s Mladou Boleslaví proto povede mužstvo Petr Čuhel.

Tápající tým sídlící u řeky Litavky má svému nejbližšímu soupeři co vracet, neboť od něj dostal na podzim šest gólů. Šestnáctý tým tabulky nyní bude potřebovat podporu více než kdy jindy. "Bohužel to nyní nevypadá s naší situací vesele. Všichni ale poctivě makáme, a taky všichni věříme, že to v sobotu zlomíme a vyhrajeme! Proto přijďte v sobotu ve 14:30 na stadion a podpořte nás, potřebujeme vás všechny," burcoval fandy na stránkách fkpribram.cz čtyřiadvacetiletý gólman Ondřej Kočí, jenž stál mezi třemi tyčemi u obou jarních čtyřgólových výprasků.

Za celé mužstvo promluvil k fanouškům v závěru pracovního týdne také funkční veterán Jan Rezek. "Víme, že jsme vám v poslední době nedávali našimi výkony, a ani výsledky žádnou radost z fotbalu. Mohu říct, že do zbytku sezony se budeme snažit vydat ze sebe maximum, abychom zachránili nejvyšší soutěž v Příbrami. Rozhodně to není tak, že bychom se nesnažili, nebo nám to bylo dokonce jedno. Jen nám to bohužel momentálně nejde. Moc bych vás chtěl tímto poprosit, abyste nás přišli v sobotu podpořit na stadion k Litavce, protože vás nyní potřebujeme více, než kdy jindy. Jsem přesvědčený, že to spolu zvládneme a že my na hřišti pro vás, naše fanoušky, necháme všechno! Přijďte nám fandit a pomoct získat důležité tři body," lanařil příznivce bývalý hráč Sparty či Plzně, jehož vyjádření si lze přečíst na webu fkpribram.cz.

Ke svému ofenzivně laděnému kolegovi se přidal také další člen kabiny Michal Škoda. "Naši věrní fanoušci. Pojďte s námi za vítezstvím, potřebujeme nutně získat tři body. Po dlouhé pauze hrajeme doma. Těšíme se na naše publikum a jsme připraveni vydat ze sebe vše na hřišti, a pokud nám pomůžete v hledišti, společně oslavíme vítězství," přidal mladší bratr Milana Škody, jenž už pár týdnů operuje v nejvyšší turecké soutěži.