Šéf Slavie v Číně doprovázel hradního kancléře a má před sebou dobrovolnou karanténu...

Šéf Slavie v Číně doprovázel hradního kancléře a má před sebou dobrovolnou karanténu...

Na návštěvě Číny byl společně s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem a poradcem prezidenta republiky Martinem Nejedlým i čelní představitel Slavie Jaroslav Tvrdík.

Jak zaznělo na blesk.cz, po příletu z Pekingu se sešívaný šéf snažil minimalizovat možnost nákazy koronavirem na minimum.

I tak by ovšem měl v příštích dnech nastoupit na dobrovolnou izolaci. "Zdravotnická rizika přiměřená situaci, která v Pekingu je, s důrazem na minimalizaci rizika. Roušky. Po návratu test na koronavirus, vyšetření a dobrovolná karanténa,” citoval portál blesk.cz někdejšího ministra.

Lídra Fortuna:ligy čeká výjezd do Uherského Hradiště na půdu Slovácka a to, že by u toho Tvrdík byl osobně, podle všeho nehrozí.
 
Úřadující šampion ligy mimochodem podpořil již před druhým jarním kolem Wu-Chan. "Sobotní zápas SK Slavia Praha a SFC Opava věnujeme lidem ve Wu-Chanu. Odvaha a obětavost lékařů a zdravotníků, kteří za pacienty od začátku epidemie denně nasazují své životy, zaslouží mimořádný respekt a úctu. Brání šíření nákazy a tím nás všechny. Hodně síly všem, jsme s Vámi," zaznělo z úst Tvrdíka.