Kozel měl z výhry v Budějovicích radost. Nejlepší zápas pod mým vedením, libuje si šéf Baníku

Kozel měl z výhry v Budějovicích radost. Nejlepší zápas pod mým vedením, libuje si šéf Baníku
OBSAHUJE OHLASY

Trenér ostravského Baníku Luboš Kozel měl po duelu na půdě Českých Budějovic důvod k radosti. Jeho tým porazil Dynamo 2:0 a dostal se na průběžnou čtvrtou příčku ve Fortuna lize. Trenér byl s výkonem svých svěřenců spokojen.

"Musím své hráče pochválit zejména za výkon v první půli. Byl to nejlepší poločas Baníku za dobu, co zde trénuji," liboval si Kozel. "Měli jsme čtyři šance a Dynamo podržel brankář Drobný, naštěstí jsme tu pátou už proměnili, přestože to bylo na třikrát, ale takové góly padají a jsou nesmírně důležité," oddechl si Kozel po úvodní brance Baníku.

S druhou půlí však tak spokojen nebyl. "Bohužel jsme na ten první poločas nenavázali, ale dalo se čekat, že to nevydrží celou dobu, protože domácí mají nesmírnou kvalitu, nám navíc odešel Kuzmanovič. Nebyli jsme schopní držet míč, i přesto jsme ale mohli přidat druhý gól a to se nakonec povedlo, domácí byli ale velmi nebezpeční a naštěstí je neproměnili," je rád šéf lavičky Ostravy.

Baníku se pod trenérem Kozlem daří. Zvítězil už kromě duelu s Budějovicemi i nad Slováckem a uhrál i cennou remízu s Jabloncem 1:1 a v tabulce je momentálně čtvrtý. Za týden jej však čeká těžký duel na hřišti nevyzpytatelné Sparty.

Image result for luboš kozel