Suarez si vyhlíží svého nástupce. Kupte tohoto hráče, radí Barceloně

Suarez si vyhlíží svého nástupce. Kupte tohoto hráče, radí Barceloně

Luis Suaréz letos neprožívá moc úspěšnou sezónu, tráví dlouhou dobu na marodce a vzhledem k věku se neočekává, že v Barceloně bude působit ještě velkou řadu let. Proto si trenér Setien dříve nebo později bude muset pořídit nějakou náhradu. 

A samotný Suaréz dal vedení klubu tip. Jedná se o hvězdu Interu Milán Lautara Martineze. Jeho kvality Barcelona zná velmi dobře, Martinez se na Camp Nou několikrát představil a dobře jej zná i Jindřich Trpišovský právě ze skupiny v letošní Lize mistrů v podobě Barcelona, Inter Milán, Borussia Dortmund a Slavia Praha. 

Dvaadvacetiletý Argentinec přestoupil do Interu před dvěma lety a stala se z něj hvězda italské ligy. Nahradil Maura Icardiho v útoku a společně s Romelem Lukakem se mu letos daří natolik, že je klidně možné, že Inter po několika sezónách sesadí turínský Juventus z italského trůnu. 

A výkony Martineze v Serii A zaujaly i Luise Suaréze, který by jej rád viděl jako svého nástupce. "Už dva roky říkám, že Barcelona potřebuje kvalitního mladého útočníka a on to splňuje. Jsem si jistý, že by byl v budoucnu pro Barcu přínosný. Je velmi talentovaný a hraje dlouhodobě výborně," chválí Suaréz Martineze.

Image result for lautaro martinez