Tohle se proti Plzni nesmí stávat, rozčiluje se po chybách Jablonce trenér Rada

Tohle se proti Plzni nesmí stávat, rozčiluje se po chybách Jablonce trenér Rada
OBSAHUJE OHLASY

Plzeň vyhrála na hřišti Jablonce 2:1, když dala v prvním poločase dvě branky po defenzivních chybách Jablonce a přestože domácí hned po přestávce snížili, bodovat se jim nepodařilo. Ihned po utkání dostali slovo oba trenéři - plzeňský Adrian Guľa a kouč Jablonce Petr Rada.

"V první půli jsme hráli velmi dobře a tohoto vítězství si moc vážím," začal s ohlasy šéf Plzně. "Jablonec je velmi kvalitní tým a celých devadesát minut nás doprovázel náročný terén, i přesto jsme ale vstřelili dvě branky v prvním poločase a to nám moc pomohlo," začal Guľa s hodnocením. S druhou pětačtyřicetiminutovkou však už tak spokojený nebyl.

"Jsem naštvaný, že jsme ve druhé půli nebyli produktivní. Ale za tu výhru jsem moc rád. Byl to pro nás velmi důležitý zápas stejně jako ty před tím, náročné pro nás byly zejména duely s týmy, které bojují o záchranu," odmítal tak Guľa fakt, že to pro něj byla první ostrá zkouška na lavičce Viktorie.

Petr Rada je známý nervák, u televizních kamer ale působil klidně. "Nehráli jsme špatně ani v prvním poločase, ale bohužel jsme udělali dvě velké chyby a za to nás Plzeň potrestala. Proti takovému soupeři se tohle stávat nesmí. Neproměnili jsme velké šance a to mě moc mrzí," konstatoval Rada."Do druhého poločasu jsme šli s tím, že špatně nehrajeme, ale chtěli jsme pustit produktivitu. Ten gól ze začátku byl velmi důležitý, poté jsme ale neproměnili obrovské šance, což je obrovská škoda. Plzeň zkrátka dala více gólů a proto vyhrála," smířil se s prohrou Rada.

 

 

Image result for adrian gula plzen