To utkání v deseti se zvládnout dalo, mrzí Kotala. Kameníka mrzela neproduktivita

To utkání v deseti se zvládnout dalo, mrzí Kotala. Kameníka mrzela neproduktivita
OBSAHUJE OHLASY

Sparta nedokázala na jaře vyhrát ani na třetí pokus, doma se Zlínem remizovala 2:2 a nebyla to tak úspěšná domácí premiéra kouče Kotala, který má po dvou kolech bilanci 0-1-1. Spokojenější s remízou samozřejmě byli Zlínští, přestože hodinu hráli přesilovku, neboť byl vyloučen Georges Mandjeck.

Z trenéra Zlína Jana Kameníka byla cítit spokojenost. "Vypracovávali jsme si šance a když jsme měli míč, tak jsme byli nebezpeční. Sice jsme nebyli tak produktivní, jak bych si přál, ale chytli jsme se a získali jsme cenný bod proti silnému soupeři," byl spokojen trenér Zlína. "Měli jsme hodně šancí, které jsme mohli proměnit a tlačili jsme se dopředu. Byl to krásný zápas a my z něj máme bod, nemůžeme si stěžovat," pokračoval v hodnocení.

V táboře Sparty byla samozřejmě nálada jiná. "To utkání se dalo zvládnout, přestože jsme hráli v deseti," myslí si Václav Kotal, trenér pražského týmu. "Zlín hrál velmi dobře a jistě má své kvality, ale bohužel nám to nevyšlo. Samozřejmě s remízou spokojeni být nemůžeme," konstatoval nový muž na sparťanské lavičce.

"Měli jsme lépe řešit různé situace. Těžko se mi hodnotí, proč jsme nedali více gólů, musím se podívat na video a analyzovat naše chyby. Sám nechápu, proč se někteří hráči v určitých situacích chovají takto," komentoval neproduktivitu svého týmu. "Jsme bohužel v jiném rozpoložení, než bychom si přáli a i proto jsme ve vápně neproduktivní," mrzelo Kotala.

Sparta se v poháru představí doma s Baníkem Ostrava a za týden ji čeká derby pražských S v Edenu, Zlín po prvním jarním bodu z Letné doma přivítá Bohemians 1905. 

Image result for jan kameník zlín