Za jak dlouho bude moci Sparta využít služeb Drchala a Panáka?

Rezerva Sparty porazila v generálce na jarní část ČFL B-tým Liberce 4:0 a Michal Horňák tak prožil úspěšnou premiéru v roli hlavního kouče B-týmu.

V zápase nastoupilo také trio Václav Drchal, Filip Panák a Ladislav Krejčí. Drchal se vrátil na zelené trávníky poprvé od svého květnového zranění kolene proti Liberci. Mladý útočník si svůj návrat k fotbalu po dlouhém zranění osladil povedeným výkonem, který korunoval dvěma góly. Ze hřiště byl stažen v 70. minutě, protože byl s trenérem Horňákem domluven na tom, že je třeba otestovat, jak bude jeho koleno reagovat na zápasovou zátěž.

Pro Filipa Panáka se jednalo dokonce o premiéru v dresu Sparty, která ho koupila již zraněného z Karviné, za kterou hrál naposledy v říjnu 2018. Také Filip Panák odehrál povedené utkání, i když na hřišti strávil pouze 45 minut, ale je logické, že po tak komplikovaném zranění nechtějí ve Spartě nic podcenit.

V zápase si zahrál také Ladislav Krejčí, který se rozehrává po nemoci a dá se čekat, že ho brzy uvidíme v prvním týmu Sparty.

Filip Panák si po dlouhém zranění vyzkoušel, že to jde a že noha drží. Po nemoci přišel Láďa Krejčí, který nastoupil před náročným programem, který A-tým čeká. Po akci Filipa Panáka byla první penalta. To bylo velmi dobré, stejně jako celý poločas. Trochu jsem na něm viděl, že se ještě maličko hlídá, což je pochopitelné. Jinak to ale z jeho strany bylo velice dobré. Byli bychom rádi, kdyby, ještě než se dostane do top formy, chodil hrát za béčko a trochu se vyhrál. Potom, ať je připraven pro áčko a přinese týmu hodně štěstí,“ zhodnotil výkony navrátilců Michal Horňák pro web sparta.cz