Příbram ukončila jednání s Jarolímem, který má namířeno do Spojených arabských emirátů

Příbram ukončila jednání s Jarolímem, který má namířeno do Spojených arabských emirátů

Byť stála poslední Příbram o to, aby se jí ujal aktuálně volný Karel Jarolím, jednání s exreprezentačním kormidelníkem nakonec k úspěchu nevedla a prezident středočeského celku Jaroslav Starka se bude muset poohlédnout jinde.

Příbramský boss v interview pro list Právo potvrdil, že již jednání ukončil a mimo jiné ozřejmil, že by mohly další kroky Jarolíma směřovat do zahraničí a za exotikou.

"Má nabídku ze Spojených arabských emirátů a já bych mu moc přál, aby se realizovala. Jednání s ním jsme ukončili," uvedl na stránkách Práva nadřízený Rezka, Škody, Kočího a spol.

Šestnáctý tým Fortuna:ligy mu jednoduše nemůže nabídnout podmínky jako zahraniční subjekt. "Pokud půjde do Spojených arabských emirátů, bude přece jen v jiné dimenzi, než mu můžeme nabídnout my. Karel u nás před dvaadvaceti roky začínal a zůstáváme přáteli," podotkl pro Právo Starka.

Ten nadále důvěřuje zaskakujícímu Petru Čuhelovi, jenž má za sebou domácí remízu s Mladou Boleslaví. "Má naši důvěru, ale dál hledáme nového kouče mezi trenérskými osobnostmi. Čuhel o tom ví. Ke změně může dojít už po neděli nebo později, ale třeba taky vůbec," uzavřel v listu Právo příbramský šéf.

Třiašedesátiletý odborník již v minulosti v arabském světě seděl na lavičkách Al-Ahli a Wl-Wahda. Zkušenosti jako Milan Máčala či Ivan Hašek ještě nemá, ale co není, může být...