Jugas: Ono je pěkné, když jste nahoře, ale je to těžší, když jste dole

Jugas: Ono je pěkné, když jste nahoře, ale je to těžší, když jste dole
OBSAHUJE OHLASY

V ligové špičce pohybující se Jablonec už není součástí MOL Cupu, se kterým se musel rozloučit ve čtvrtfinálové fázi po vyřazení na půdě Sigmy Olomouc.

Proč severočeský soubor podlehl 1:3? "Domácí vyhráli zaslouženě. Byl to od nás špatný výkon. Sigma hraje běhavý a pohyblivý fotbal. Bohužel my jsme s tím nevyrovnali a dostali tři hloupé góly. Nepřijeli jsme sem na výlet, ale asi to tak vypadalo. Nebyli jsme tak živí, jak jsme předvedli v druhém poločase s Plzní," mrzelo stopera Jakuba Jugase, jehož slova publikoval web fkjakblonec.cz.

Křídelní hráči, kteří na Andrově stadionu nastoupili, nehráli tak, jak by možná mnozí očekávali. Sám kmenový zadák Slavie s minulostí ve Zlíně však své spoluhráče kritizovat nechtěl.

Jeho tým zůstává na Hané až do sobotního ligového klání. Důvodem je skutečnost, že se se stejným protivníkem utká také v ligové soutěži a rád by udržel nynější třetí místo i po čtyřiadvacátém kole...

"Zůstáváme tady na hotelu a budeme trénovat v Olomouci. Ono je pěkné, když jste nahoře, ale je to těžší, když jste dole. Musíme se z toho vyhrabat, v tom nám nikdo nepomůže. Hráli jsme vyrovnaný duel s Plzní a teď bohužel prohráli. To je sport. Uvidíme, co bude v sobotu, musíme tu uspět. Je to liga, úplně jiná soutěž. A nutno říct, že pro nás už poslední soutěž. Musíme se na to soustředit," burcoval celou kabinu sedmadvacetiletý střední obránce, jehož názor vyšel na stránkách fkjablonec.cz.