Plzeňské přání pro semifinále poháru? Hrát doma! A Kayamba touží po Spartě...

Plzeňské přání pro semifinále poháru? Hrát doma! A Kayamba touží po Spartě...

Protože Plzeň před domácím publikem přehrála Mladou Boleslav, může se radovat z proniknutí do semifinále domácího poháru a pohoda v její kabině jistě zůstane i při pokusu o pátou jarní výhru za sebou proti Českým Budějovicím, na které narazí v sobotu.

"S postupem panuje spokojenost. 70 minut jsme měli hru kompletně ve své režii, mohlo to být o více branek. Ten konec už se nám tak nepovedl, za to nás asi trenér nepochválí," pronesl na webu fcviktoria.cz křídelní s desítkou na zádech Jan Kopic.

Kromě něj se střelecky prosadil také Joel Kayamba. "Náš cíl byl postup. Diváci se určitě nenudili, viděli šest gólů, takže jsme spokojeni. Trenéři říkali, že když dáme za poločas tři góly, tak to bude naše. Tak jsme je dali. Góly moc nedávám, ale prostě jsem to vystřelil a naštěstí mi to tam spadlo, jsem rád," podělil se o dojmy záložník Viktorie.

A koho by si západočeská kabina přála v boji o finálovou účast? "Přál bych si Spartu, ale hlavně, abychom hráli tady u nás doma," pronesl exopavský Kayamba. "Je mi to jedno, ale chci, aby se hrálo u nás," zakončil bývalý středopolař Jablonce Kopic.

Los další fáze MOL Cupu proběhne v pátek od 12:00 před kamerami ČT.