Hancko chválil kolegy za koncentraci: Pořád jsme se koučovali do pozitivna, aby nám to v hlavě neujelo

Hancko chválil kolegy za koncentraci: Pořád jsme se koučovali do pozitivna, aby nám to v hlavě neujelo

Nejvíce dominantní vítězství v rámci celého čtvrtfinále MOL Cupu bylo k vidění na Letné, kam si přijel Baník pro svou první jarní prohru.

Mezi střelce se v rámci jasného triumfu 5:0 zapsal také mladý slovenský stoper Dávid Hancko, jehož těšil jak gól, tak udržená nula vzadu.

"Takhle nějak jsme chtěli, aby to vypadalo i v těch předešlých zápasech, ale bohužel to nevyšlo. Před zápasem jsme si sedli, popovídali jsme si společně, to samé v šatně. Bylo cítit, že všichni víme, že to je klíčový zápas," přednesl na webu sparta.cz kmenový zadák Fiorentiny.

Slavné "S" měli hosty z Ostravy přečtené. "Chystali jsme se na ně, věděli jsme, co chtějí hrát. I v přecházejících zápasech jsme byli také připraveni, ale ve středu ta ochota pracovat a vášeň byly obrovské. Bylo to důležité, protože s Baníkem vždy rozhodují souboje. V neděli to bude podobně soubojový zápas, takže si z toho máme co vzít i pro další utkání," připomněl nadcházející derby v Edenu defenzivní specialista.

Jeden z dirigentů letenské defenzivní řady po postupu mezi nejlepší čtyři výběry poháru chválil své spoluhráči i za soustředění a pozitivní přístup. "Tentokrát chci pochválit i kluky na hřišti za koncentraci, pořád jsme se koučovali do pozitivna, aby nám to v hlavě neujelo. Věděli jsme, že nás soupeř bude chtít vyprovokovat, ale my jsme si hráli svou hru. Rychlý fotbal, kvalitní kombinace. Nesmíme mít ale hlavu v oblacích a připravit se pořádně na neděli," zakončil na sparta.cz Hancko.

Sešívaní nebudou po dvou jarních porážkách až tak výrazným favoritem, jak by se ještě na konci podzimu mohlo zdát.