Kozlovi chyběla odvaha: Nechtěně musím přiznat, že na některé hráče to sparťanské prostředí dolehlo

Kozlovi chyběla odvaha: Nechtěně musím přiznat, že na některé hráče to sparťanské prostředí dolehlo
OBSAHUJE OHLASY

Baník inkasoval na Letné pět branek a to ještě pár sparťanských šancí zneškodnil velezkušený gólman Jan Laštůvka. Jinak by byl čtvrtfinálový příděl ještě větší...

Luboš Kozel žádný důvod k radosti neměl a soupeři z metropole pogratuloval k zaslouženému postupu do semifinálové fáze, jejíž los proběhne v pátek.

"Výsledek hovoří za vše. Říkal jsem hráčům, že důležitý je vstup do utkání a že hrozně napoví první branka. Prvních dvacet minut byl zápas vyrovnaný a kdybychom byli odvážnější, vyvíjelo by se to třeba jinak. Tak odvážní jsme nebyli," hodnotil středeční měření sil s tradičním rivalem nástupce Bohumila Páníka.

"Ač nechtěně, musím si přiznat, že na některé hráče to ve středu dolehlo, i to prostředí. Dostali jsme první branku ze standardky a do poločasu pak Sparta byla lepší. Chtěli jsme udělat nějaké změny, ale ty se nám moc nepovedly a z druhé standardky jsme dostali druhou branku. Od šedesáté minuty bylo rozhodnuto, naprosto zasloužené vítězství," neměl problém přiznat šéf Potočného, Filla a spol.

Bývalého dlouholetého stratéga Dukly čeká před pondělní dohrávkou 24. ligového kola proti Mladé Boleslavi těžká práce. Čtvrtý tým prvoligové tabulky, jemuž Sparta uštědřila výprask, bude muset namotivovat ke zcela odlišnému výkonu.