Vyhovuje mi, že Chytil chodí do hlav, protože já moc hlaviček dlouhodobě nevyhrávám, přiznal Juliš

Vyhovuje mi, že Chytil chodí do hlav, protože já moc hlaviček dlouhodobě nevyhrávám, přiznal Juliš

Kmenový útočník Sparty Lukáš Juliš odstartoval své hanácké angažmá více než slušně, o čemž svědčí čtyři góly v pouhých třech startech. Bývalý mládežnický reprezentant Česka doposud skóroval v každém vystoupení za Sigmu včetně úspěšného pohárového klání proti Jablonci.

Jak čtvrtfinálový postup viděl? Mohl jen chválit. "Kluci hráli vzadu skvěle, Jablonec měl jeden závar na začátku a pak až ten gól. Za stavu tři nula už to bylo takové uvolněné. Rychlost platí na každého. Hlavně jsme dobře drželi balón v záloze, který vůbec neměli. Šlo jen o to, jestli dáme gól. Pak to bylo jednodušší," uvedl svěřenec Radoslava Látala, jehož ohlasy nabídl web sigmafotbal.cz.

Na Andrově stadionu se mu zatím nebývale daří. "Chytil jsem začátek. Zatím to tam padá. Doufám, že se mě to bude držet a nějaké góly ještě dám. Nejsou to bezhlavé centry, ale kluci se kouknou, kde s Mojmírem Chytilem nabíháme a je to o to lehčí. Vyhovuje mi, že chodí do hlav, protože já moc hlaviček dlouhodobě nevyhrávám. Zatím je to začátek, ale vychází nám to a já věřím, že nám to vydrží až do léta. Celkově si spolupráci s kluky nemůžu vynachválit. Já osobně jsem spokojený, ale nejde jen o góly, hrajeme dobře. Daří se nám kombinovat, což mám rád," pokračoval v pozitivním hodnocení Juliš.

V sobotu se oba celky potkají na stejném místě znovu. Tentokráte v rámci Fortuna:ligy. "Nikdy jsem to nezažil, ale je to spravedlivější, než kdybychom teď hráli za dva a půl dne s někým jiným, kdo pohár nehrál. Takhle to bude pro oba stejný. Nelíbilo se mi, jak hráli, takže v sobotu to bude jiný zápas. Nám sedlo vše, neztráceli jsme balóny v přechodové fázi a dávali jsme góly. Byli jsme lepší. Máme široký kádr, každý, kdo nastoupí v průběhu, tak může hrát úplně stejně jako ten, co hraje od začátku," podotkl na stránkách sigmafotbal.cz pětadvacetiletý rodák z Chrudimi.