O kapitána Dukly byl velký zájem v první lize. Na Julisce pokračuje i kvůli Holíkovi

O kapitána Dukly byl velký zájem v první lize. Na Julisce pokračuje i kvůli Holíkovi

Druholigová Dukla, která zahájí jarní část derby proti Viktorii Žižkov, se první březnový čtvrtek roku 2020 pochlubila informací, že se jí podařilo na Julisce udržet kapitána.

Tento týden v Dejvicích podepsal v Dejvicích nový dlouhodobý kontrakt záložník Daniel Tetour, jenž tak s ambiciózním mužstvem kouče Romana Skuhravéh zkusí zabojovat o postup mezi elitu.

Středopolaři měla původní smlouva vypršet na konci aktuálního ročníku a jeho budoucnost bylo potřeba vyřešit rychle, protože by se z něj již za pár měsíců stal volný hráč.

Tradiční značka, které patří v tabulce čtvrté místo s jednobodovou ztrátou na druhou Jihlavu, si musela dát zájem i na jeho koketování s prvoligovými celky. "O Daniela Tetoura i další hráče byl velký zájem z klubů první ligy, ale veškeré nabídky Dukla odmítla," informoval na webu fkdukla.cz výkonný i sportovní ředitel Pavel Vandas.

"Prodloužení kontraktu kapitána je jasným signálem, že to s návratem do nejvyšší soutěže myslíme vážně. Věříme, že všechny kroky, které klub udělal v zimní přestávce, ať už se jednalo o prodlužování smluv nebo cílené doplnění mužstva, povedou k postupu," pokračoval dejvický funkcionář.

A co dojmy samotné opory, která přetavila patnáct podzimních startů v FNL ve čtyři přesné zásahy? Ta žádné zaječí úmysly neprezentovala. "Když prodloužil Lukáš Holík, říkal, že teď je to na mně. Asi i tohle nějakým způsobem přispělo k tomu, že jsem podepsal nový kontrakt a že jsme zůstali pohromadě. Vidině návratu do první ligy společně věříme," doplnil na oficiálních stránkách svého chlebodárce bývalý hráč Sparty, který se do Dukly přesunul v dorosteneckém věku.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.