Ronaldinho v maléru! V Paraguayi ho zadržela policie

Ronaldinho v maléru! V Paraguayi ho zadržela policie

Přestože ho všichni znají, tak se brazilský fotbalista nebál prokázat falešným pasem. Ronaldinho se svým bratrem cestovali do Paraguaye a při kontrole ukázali falešné pasy, na nichž byly podobné osoby.

Brazilský kouzelník a držitel Zlatého míče z roku 2005 odletěl se svým bratrem ze Sao Paula na své pasy, ale poté se prokázali odlišnými. Obviněni však zatím nebyli. Policie ještě vše vyšetřuje.

„Podle našich informací ho před měsícem a půl používali lidé, kteří zde skutečně žijí. Pak byly dokumenty změněny. Pan Ronaldinho a jeho bratr řekli, že je dostali darem,“ uvedl státní zástupce Federico Delfino novinářům na tiskové konferenci. Informuje o tom web České televize.

Někdejší záložník Barcelony přiletěl do Asunciónu na otevření kasina. Měl se podílet i na různých charitativních akcí, kde měl představit také svoji knihu.

Ronaldinho zažil největší slávu v dresu Barcelony, ve které strávil pět sezón a vyhrál dvakrát španělskou ligu a jednou Ligu mistrů.

Dále hrál téměř tři roky v Serii A za AC Milán, kde jeho sláva nebyla tolik výrazná a kariéra už neměla vzrůstající tendenci. Poté nastupoval v domácí brazilské soutěži za Atletico-MG a Fluminense, kde ukončil kariéru. Jednu sezónu odehrál v Mexiku. Za reprezentaci odehrál skoro sto zápasů a vstřelil 33 branek.

Ronaldinho