Skláři přidali kvůli náročnějšímu období na intenzitě. Proto jsme trénovali tvrději, hlásí Hejkal

Skláři přidali kvůli náročnějšímu období na intenzitě. Proto jsme trénovali tvrději, hlásí Hejkal

Skláře ze Stínadel čekají kvůli odloženému duelu třiadvacátého kola tři duely v krátkém časovém sledu. V neděli přivítají Slovácko, ve Středu se na stejném místě utkají s Libercem a v pondělí se představí ve vršovickém Ďolíčku.

I když už nešly Teplice do akce poměrně dlouho, vypadnout ze všeho by neměly. "Myslím, že nás herní pauza nepoznamenala," pronesl na webu fkteplice.cz stoper Jan Knapík.

Zápasový program nahradily tvrdé tréninkové jednotky. "Měli jsme třikrát v týdnu dvoufázový trénink. Přidali jsem na intenzitě. Čeká nás náročnější období, proto jsme trénovali tvrději," přidal hlavní kouč Stanislav Hejkal.

Největším minusem je stav domácího trávníku, který rozhodně není ideální. "Jeho stav je žalostný. Budeme tomu muset přizpůsobit způsob naší hry," doplnil na stránkách fkteplice.cz někdejší asistent Sparty.¨

A co si Hejkal myslí o soupeři z první šestky, jehož nejlepším střelcem je šestigólový Tomáš Zajíc, jenž za pár měsíců zamíří do Mladé Boleslavi? "Nemyslím si, že budou mít po poháru hlavy dole. Jsou v šestce, chtějí z ligy do poháru. Můžu slíbit, že budeme chtít být tvrdý protivník, budeme bojovat," uzavřel stratég dvanáctého celku tabulky, jenž o víkendu nebude moci použít Jakuba Mareše ani Lukáše Marečka.