Z Londýna do Milána? Conte by rád znovu pracoval s Alonsem

Z Londýna do Milána? Conte by rád znovu pracoval s Alonsem

Ostřílený španělský obránce Chelsea Marcos Alonso, jenž prožívá na Stamford Bridge svou čtvrtou sezonu, se stal novým cílem Interu Milán.

Zkušeného zadáka s minulostí v Realu Madrid, Boltonu či Sunderlandu moc dobře zná současný stratég Nerazzurri Antonio Conte, jenž by s ním rád opět navázal spolupráci právě na Apeninském poloostrově.

Na zkušeném mistrovi Anglie z ročníku 2016/2017 si cení zejména toho, že je využitelný na několika pozicích v různých systémech.

Calcio Mercato informovalo, že by mohl být devětadvacetiletý fotbalista prodán již letos v létě. Přestupová částka je otazníkem, ale bude nepochybně o dost menší, než při jeho poslední změně dresu, kdy dosáhla 23 milionů eur.

Zmíněné médium svou spekulaci podmiňuje faktem, že nepatří k oblíbecům manažera Blues Franka Lamparda, o čemž svědčí pouhých osm pobytů v základní sestavě od startu Premier League.

Sám defenzivně laděný borec by mohl na přestup a Conteho "záchranné lano" slyšet. Tím spíš, že herní vytížení stoprocentní nemá. V Itálii již navíc několik let působil (Fiorentina) a nemusel by se tak bát ani dlouhé adaptace...