Los domácího poháru: Plzeň čeká výjezd na Letnou, Liberec vyrazí na Hanou

Los domácího poháru: Plzeň čeká výjezd na Letnou, Liberec vyrazí na Hanou

První březnový pátek roku 2020 se nesl ve znamení losování semifinálové fáze domácího poháru, o což se postarali pánové Škorpil a Sládek.

V MOL Cupu už zůstaly pouze celky FC Slovan Liberec, SK Sigma Olomouc, FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha.

Pokud jde o ohlasy po čtvrtfinále, všichni oslovení si přáli bojovat o postup do finále před vlastním publikem. A to jak plzeňský Joyel Kayamba, tak liberecký Tomáš Malinský.

Oba si před losem přáli letenské "S". "Koho bych si z té trojice vybral? "Asi Spartu, ne? Uvidíme, koho nám nalosují. Snad budeme hrát doma," nechal se slyšet svěřenec Pavla Hoftycha, jenž dal onomu soupeři v této sezoně již čtyři branky.

Zatímco druhému jmenovanému borci ze stadionu U Nisy se přání nesplnilo, exopavskému Kayambovi ano, ale jen částečně, protože musí jeho Plzeň ven.

Sportovní ředitel slavné pražské značky Tomáš Rosický byl přítomen a uvedl, že cílem jeho klubu je celkový triumf, který by byl již jednadvacátým v pořadí.

Zástupce Sigmy si los pochvaloval. "Naprostá spojenost. Chtěli jsme hrát doma a nepřáli jsme si papírově nejsilnější Plzeň," uzavřel hanácký funkcionář Aleš Škerle.

Oficiálním úředním termínem pro semifinále je středa 22. dubna. Finálové rozuzlení pak proběhne dvacátý květnový den.

Semifinále MOL Cupu:

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec