Inter bude v létě pokračovat v rabování Premier League. Téměř jisté je křídlo z Manchesteru

Inter bude v létě pokračovat v rabování Premier League. Téměř jisté je křídlo z Manchesteru

Kormidelník milánského Interu Antonio Conte představil veřejnosti velké plány, kterých by se rád se svými svěřenci držel. Cílem pro nadcházející ročníky je pravidelně útočit na ten nejvyšší ligový triumf. Aby se mu to však povedlo, potřebuje k tomu ty správné hráče.

Inter má se získáváním hráčů Manchesteru United dobré zkušenosti. Doposud jsme mohli v kádru černomodrých najít Romela Lukaka, Ashleyho Younga či Alexise Sáncheze a zatím to vypadá, že zanedlouho k této sbírce přibude ještě Tahith Chong. Tedy nadaný hráč, jehož kromě vysokého potenciálu doprovází také nepřehlédnuté afro.

Ve prospěch Nezaruzzi mluví ten fakt, že se Chong rozhodl s United neprodloužit smlouvu, díky čemuž podobně jako před léty Pogba uteče z klubu zadarmo. Téměř jistě si už nyní můžeme říci, že jeho příští zastávkou bude sever Itálie. Manchester Evening News dokonce již potvrdil, že se zástupci mladého křídelníka sešli se zástupci Interu.

Druhou posilu si Antonio Conte bude chtít pořídit na kraj obrany. Marcos Alonso, jenž se na obránce může pochlubit skvostnou gólovou produktivitou, je již dlouhé měsíce spojen s odchodem z Chelsea a další léto by se mu to mohlo povést.

Vedle Alonsa nás například server Calciomercato ještě informuje o tom, že se Inter pokusí v létě získat stopera Jana Vertonghena z Tottenhamu. I v tomto případě by jednání nemusela být nějak složitá, belgickému obránci totiž na konci této sezony vyprší aktivní smlouva a pak se bude moct vydat, kam jen bude chtít. A protože Spurs s největší pravděpodobností nezískají lístek do Ligy mistrů, pak pro něj rozhodování bude o to snazší.