Přetahovaná o brankáře AC Milán může začít! Zájem projevily dva přední evropské kluby

Přetahovaná o brankáře AC Milán může začít! Zájem projevily dva přední evropské kluby

Mladý brankář milánského AC je již delší dobu žhavým předmětem mnoha přestupových spekulací. Nyní však tyto spekulace i díky přiznání agenta začínají nabírat reálnějších parametrů.

Gianluigi Donnarumma je jedenadvacetiletý gólman, který bez čtyř centimetrů měří rovné dva metry. Jeho zásoba brankářských dovednosti je již teď pořádně bohatá a nepochybně se bude ještě rozvíjet. Takový potenciál, který se v něm skrývá, by rádi otestovali hned dva žhaví zájemci.

Podle italského novináře Nicola Schira, který úzce spolupracuje s agentem Minem Raiolou, začala situaci okolo Donnarummy monitorovat londýnská Chelsea. Ta je údajně nespokojená se svou poslední akvizicí - Kepou Arrizabalgou - jehož schopnosti nestačí na požadavky Premire League. A totéž pochopil i sám trenér Frank Lampard, jenž byl nucen Kepu již několikrát cíleně posadit.

Druhým zájemcem o služby perspektivního gólmana AC je PSG. To sice může zatím těžit ze služeb Keylora Navase, ale zároveň mu chce zajistit konkurenci, která by třiatřicetiletého kostarického rodáka časem nahradila.

Co se týká ceny, zde by tak velký problém být neměl. Gianluigi Donnarumma je sice brankář, jehož doprovází vysoký potenciál, ale zároveň mu od léta poběží poslední rok smlouvy. Tím pádem by bylo velkým překvapením, kdyby přestupová částka přesahovala 40 milionů eur.