Adrián jako nový Karius? „Ukamenovat,“ křičí fanoušci Liverpoolu

Adrián jako nový Karius? „Ukamenovat,“ křičí fanoušci Liverpoolu

Španělský brankář Liverpoolu se stal terčem nechutných výroků. „The Reds“ neobhájí titul v Lize mistrů. Fanoušci za to viní brankáře Adriána.

Liverpool byl v zápase s Atléticem lepším mužstvem. Španělský celek spoléhal na nedobytnou obranu. Kloppův tým v nastavení vedl 2:0, a to mu na postup stačilo. Pak přišla 97. minuta. Adrián přihrál přímo na Joaa Felixe, který míč přistrčil Llorentemu a ten střelou na vzdálenější tyč dal rozhodující gól.

Liverpoolští potom ještě inkasovali dvakrát a stadion na Anfield Road smutnil. Padesát tisíc diváků vinilo za vypadnutí z Ligy mistrů brankářskou dvojku Adriána. Ten se k tomu vyjádřil na Twitteru. „Děkuji všem fanouškům za podporu, pořád máme v této sezoně velké cíle. Liverpool se vždycky dokáže zvednout.“

Jenže podpory se brankář nedočkal. „Adrián si zaslouží ukamenovat k smrti, jsi ostuda, vypadni z týmu,“ to je jen malý výčet různých fanoušků.

Německý trenér Klopp se Adriána zastal. „Nechtěl to udělat, tolikrát nás předtím zachránil. Nebudeme ho vinit ani na vteřinu. Od chvíle, co je tady, podával skvělé výkony. Pokud prohraješ zápas, je to vždy z mnoha různých důvodů,“ řekl liverpoolský trenér.

Pak ale přiznal, že chyba zápas hodně ovlivnila. „Nebudeme říkat, že to tak není, když to bylo očividné. Ale i potom jsme dostali branky, za které nemohl, a v útoku už jsme neskórovali. Takže důvodů je víc,“ dodal.

„Tak to v životě je, a když je tvá práce veřejná, lidé tě odsoudí. Pomůžeme mu, ale Adrián je dospělý muž a já myslím, že se s tím vyrovná,“ zakončil trenér lídra v Premier League.