Hráči budou muset přidat, tvrdí Horváth, pro něhož není mužstvo Příbrami úplně neznámé

Hráči budou muset přidat, tvrdí Horváth, pro něhož není mužstvo Příbrami úplně neznámé
OBSAHUJE VIDEO

Ve čtvrtek vedl svou premiérovou tréninkovou jednotku u příbramského áčka Pavel Horváth, jenž si vzal k řece Litavce i svého hrajícího asistenta z plzeňské rezervy Petera Grajciara. Jak bude motivovat svůj nový tým a na koho se hodlá spolehnout v kabině, v níž měl spřízněnou duši ještě před svým příchodem?

O námluvách s Příbramí...

"Dostal jsem nabídku. Měl jsem poměrně krátkou dobu na rozmyšlenou. Znám ten klub dlouho, odehrál jsem ve městě jako soupeř spoustu zápasů a jsou tady moji bývalí spoluhráči Rezek a Slepička, takže jsem měl průběžné informace, jak to vypadá a rozhodl jsem se, že to chci zkusit a pomoct Příbrami, aby se zachránila."

O tom, jestli měl čas na analýzu posledního týmu tabulky...

"Viděl jsem zápasy s Plzní a Karvinou, takže jsem nějaké informac měl. I vzhledem k tomu, že jsme s Rezkem stále ve spojení. To mužstvo pro mě není úplně neznámé."

O to, co bude třeba udělat pro udržení soutěže...

"Není to o mé osobě, je to o tom, aby se něco malinko změnilo. Zatím tady slyším samé pozitivní informace, že všichni chtějí ligu zachránit a pokud ji chceme opravdu zachránit, bude třeba ještě přidat. Budu k dispozici všem těm klukům proto, aby se zlepšili a mohli společně pomýšlet na náš společný cíl."