Hašek se podle letenských představitelů vystavil možnému udělení vysokých sankcí

Hašek se podle letenských představitelů vystavil možnému udělení vysokých sankcí

"Válka" letenského rebela Martina Haška s vedením Sparty stále pokračuje a svou další kapitolu napsala druhý březnový čtvrtek roku 2020...

Právě tehdy doručil bývalý středopolař Bohemians 1905, Pardubic či Žižkova prostřednictvím své právničky Markéty Vochoska Haindlové jednostrannou výpověď své profesionální smlouvy.

Onen den se také čtyřiadvacetiletý fotbalista, jemuž v průběhu zimní pauzy nevyšlo pár zahraničních nabídek, nedostavil na tréninkovou jednotku B-týmu, jemuž velí Michal Horňák.

"Hašek se rozhodnutím o jednostranném ukončení smluvního vztahu vystavil možnému udělení vysokých sankcí, které mu budou moct být v budoucnu jako náhrada vzniklé újmy uloženy. Sparta bude postupovat v souladu s řády a postoupí věc příslušným orgánům," uvádí web sparta.cz.

Nynější výpovědi předcházela písemná výzva mladého záložníka, která se dostala do rukou sparťanským představitelům na konci února a bylo v ní také ultimátum k přeřazení samotného hráče do áčka.

"Vedení na tuto výzvu reagovalo odpovědí, která obsahovala požadavek, aby hráč nadále plnil v B-týmu úkoly uložené klubem. Následně proběhla další písemná komunikace mezi hráčem a klubem," publikovaly stránky sparta.cz.

Aktuálně devátý tým Fortuna:ligy podotkl, že plnil a byl připraven plnit všechny závazky, které mu kontrakt s podzimní oporou ukládal.