Vyloučení z Ligy mistrů se Mahrezovi nelíbí a chce utéct do týmu favorita o ušatý pohár

Vyloučení z Ligy mistrů se Mahrezovi nelíbí a chce utéct do týmu favorita o ušatý pohár

Riyad Mahrez je spojován s odchodem z Manchesteru City stejně jako řada jeho spoluhráčů. Citizens byli totiž vyloučeni z Ligy mistrů a spekuluje se, že se jejich kádr hroutí a zůstat už nemusí ani trenér Pep Guardiola.

Mahrez přitom za Manchester City hraje jen krátkou dobu a je smlouvou vázán až do roku 2023. I přesto si ale s Citizens sáhl na řadu trofejí včetně Premier League. Vůbec se neví, zda se letošní Liga mistrů dohraje a do té další už Citizens, pokud UEFA trest nezruší, už nenastoupí. I přesto ale v úvodním duelu osmifinále Ligy mistrů zvítězili na horké půdě Realu Madrid, odveta naplánovaná na další týden je ale odložena.

Alžírský křídelník se ale podle všeho rozhodl, že Manchester City opustí. Bez ohledu na to, zda se letošní sezóna dohraje a i kdyby se náhodou dohrála a Citizens vyhráli celou soutěž by prý Mahrez rád utekl do Francie. Zájem o jeho služby má totiž Paris Saint-Germain a sám hráč je tomuto působení nakloněn.

Hovoří totiž plynule francouzsky a už působil v místním Le Havre, poté se stěhoval do Anglie, první titul získal s Leicesterem City v roce 2016 a na další pak navázal právě s Citizens. A to zde s Liškami začínal ve druhé lize. Ve Francii však nic nevyhrál a titul v Ligue 1 by je jistě lákal a kam jinam než do Paříže přestoupit, aby se mu to povedlo?