Turecká liga se stále hraje. Mešanovič se trefil potřetí a svůj tým žene za záchranou

Bosenský útočník ve službách Kayserisporu, kde hostuje z Mladé Boleslavi se v turecké lize zapsal mezi střelce už potřetí. Úvodním gólem v zápasu přispěl k vítězství 2:1 proti Malatyasporu.V utkání mezi Galatasaray a Besiktasem branka nepadla.

Mešanovič je v Kayserisporu už dva měsíce a brzy se dostal do základní sestavy. Ač je jeho tým poslední, tak ztráta na nesestupové místo je jenom jedno vítězství. Mešanovič otevřel skóre ve 22. minutě, když míč do šestnáctky navedl Mensah a Mešanovič z malého vápna propálil balon až do brány. Mensah byl nahrávačem i u druhého gólu, pak ale neproměnil penaltu. Malatyaspor snížil v 70. minutě, hlavou se prosadil Kjartansson.

Trabzonspor, za který odehrál celé utkání český obránce Filip Novák remizoval s Basaksehirem 1:1. Basaksehir šel do vedení v 56. minutě utkání, když se zpoza vápna trefil někdejší útočník Chelsea Demba Ba. Trabzonspor vyrovnal po rohovém kopu, když nešťastně nasměroval míč do vlastní brány Slovák Martin Škrtel.

Turecká liga nebyla kvůli pandemii koronaviru přerušena, ale hraje se bez diváků.