V Ďolíčku by se podle Jindřiška nezlobili, kdyby se v lize obětovala nadstavba

V Ďolíčku by se podle Jindřiška nezlobili, kdyby se v lize obětovala nadstavba

Vršovičtí Klokani mají volno s individuálními plány. Jak prozradil velezkušený kapitán Josef Jindřišek ozřejmil, že jim však Luděk Klusáček naordinoval běh proložený desetivteřinovými úseky v rychlém tempu plus nějaké sprinty.

"Je divný a nepříjemný, že nemůžeme hrát ani přátelák. Myslím, že stejný model budeme mít i další týden," pronesl čerstvě devětatřicetiletý záložník, jenž začínal s prvoligovu kariérou v Jablonci a poté prošel také Sigmou Olomouc.

Jak to vidí s nejbližší budoucností Fortuna:ligy? Chtěl by ji dohrát? "Pokud nám povolí hrát, muselo by se hrát systémem středa - neděle - středa. A varianta je také obětovat nadstavbu," pokračoval ostřílený středopolař, který je součástí vršovického dění jedenáctou sezonu v řadě.

Aktuálně jedenáctí Bohemians 1905 mají pětibodový náskok na barážovou pozici a zrušení nadstavby by se jim líbilo. "Nezlobili bychom se, kdyby to tak dopadlo. Na sestupové příčky máme nějaký bod náskok," připomněl týmový spoluhráč Schumachera, Vacka či Pulkraba.

A co volný čas? Vyučený instalatér ho investuje do sebe a práce na svém domu u Jablonce. "Před zimou jsem dělal izolaci, takže mám kolem baráku něj plno hlíny. Celý víkend se bavím tím, že ji odvážím. Na domu se maká pořád," zakončil zelenobílý srdcař.